Velká výtvarná soutěž: Moje prázdniny v Česku

VÍTĚZOVÉ SOUTĚŽE:

Na prvním místě se umístili a knížku vyhráli:

  • Nelka Veverková z Anglie, 12 let
  • Sárinka z Jihoafické republiky, 6 let
  • Tadeášek z Dánska, 5 let

Všem výhercům srdečně blahopřejeme a doufáme, že se jim výhra bude líbit 🙂 Vítězné obrázky níže.

soutez3

soutez2

 

Nahoře jahody a borůvky, které v Čechách u babičky vždycky sbíráme, a v dolní části letadlo, ve kterém sedí Tadeášek, autor obrázku, se sestřičkou, maminkou a tatínkem, a letí za babičkou a dědečkem do Čech. V horní části obrázku je červený kříž, který znázorňuje letadlo z pohledu ze země. Letadlo je červené, protože letíme vždycky s Norwegian Air a ti mají červená letadla. A pokud to na obrázku není dobře vidět, autorem je 5ti-letý Tadeášek z Dánska :)

Nahoře jahody a borůvky, které v Čechách u babičky vždycky sbíráme, a v dolní části letadlo, ve kterém sedí Tadeášek, autor obrázku, se sestřičkou, maminkou a tatínkem, a letí za babičkou a dědečkem do Čech. V horní části obrázku je červený kříž, který znázorňuje letadlo z pohledu ze země. Letadlo je červené, protože letíme vždycky s Norwegian Air a ti mají červená letadla. A pokud to na obrázku není dobře vidět, autorem je 5ti-letý Tadeášek z Dánska 🙂

 

SOUTĚŽ SKONČILA

Tak nám pomalu končí léto a s ním prázdniny, alespoň tady v Anglii. Vím, že spousta z vás vícejazyčných rodinek strávila pár dní či týdnů v České republice, tak jsem si říkala, jestli byste nechtěli své prázdninové zážitky zvěčnit a přitom něco vyhrát! Vyhlašuji proto velkou výtvarnou soutěž pro české děti žijící v zahraničí na téma Moje prázdniny v Česku. Všechny soutěžní příspěvky budou zveřejněny na tomto webu a šťastný výherce získá jednu skvělou českou knihu od nakladatelství Slovart.

Pravidla soutěže:

Pravidla soutěže jsou jednoduchá – nakreslit nebo namalovat obrázek na téma „Moje prázdniny v Česku“. A jelikož jsme web o vícejazyčnosti, je podmínkou do obrázku nějakým způsobem začlenit jazyky, kterými doma mluvíte.Text může být pod obrázkem / vedle obrázku nebo přímo v něm (např. formou dialogu v „bublinách“ nebo jakkoli jinak). Pod obrázek také, prosím, uveďte jméno a věk dítěte a zemi, kde žije.

Ceny

Výherce si bude moci vybrat mezi knihami Cesty dětí do staletí nebo Můj první atlas České republiky, které byly věnovány nakladatelstvím Slovart. Při větším počtu soutěžících je možné, že se porota (tedy já a mé dvě ratolesti) rozhodne ocenit více dětí 🙂

Kdy soutěž končí:

Uzávěrka soutěže je 25. září 2016 ve 12:00 hodin. Výherce bude vyrozuměn emailem a vítězný obrázek (a další soutěžní příspěvky) zveřejněn na webu.

Muchomůrky – foto: Martin Vorel

1 Komentář

  1. Prázdniny

    Prázdniny

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *