WEBY PRO DĚTI

PEXESOVÝ WEB

ALÍK
Super stránky pro děti různých věkových kategorií. Omalovánky, hry, kvízy, hádanky, pohádky, písničky a mnohem víc. Rozvíjení češtiny zábavnou formou na krásně graficky vytvořeném webu.

BV1

PLAYFUL SKODA

Stránky "Škodovky", na kterých najdete hry a kvízy zejména, ale nejenom, na téma silniční bezpečnosti a dopravy. Super pro kluky ale i pro holčičky.

BV12

WEBÍK
Další vynikající stránky pro děti. Množství her, zajímavých informací, pohádek, soutěží a dalších aktivit. Vše samozřejmě podáváno jak jinak než zábávnou formou.

DÉČKO
Internetové hřiště České televize, na kterém se vyhrajou všechny děti od nejmenších až po ty náctileté.

BV2

DĚJINY ČESKÉHO NÁRODA

Naprosto úžasné vzdělávací stránky České televize. Vaše děti nejdříve mohou zhlédnout krátký díl z tohoto pořadu pro děti o české historii a potom si  mohou vyluštit křížovku, zahrát si hru nebo otestovat své znalosti v kvízu.

BV9

ÁBÍČKO

Stránky časopisu ABC, na kterých starší děti najdou všechno možné. Zejména si zde mohou přečíst spoustu zajímavých článků, a vylepšit si tak češtinu!

BV8

WEB O VÍŘE

Dětský web s křesťanskou tematikou plný rébusů, křesťanských příběhů, omalovánek a dalších aktivit pro děti.

BV4

REXO

Zábavný dětský web, na kterém se vaše děti určitě pobaví a zároveň si procvičí češtinu. Obsahuje pohádky, hry, omalovánky a dokonce si zde děti mohou vytvořit svůj vlastní komix!

BV3

DĚTSKÉ STRÁNKY

Stránky pro předškoláky a první stupeň základní školy plný zajímavých výukových materiálů ke stažení a k vytisknutí. Pracovní listy, omalovánky, bludiště, básničky a další zajímavé aktivity.

BV6

BUBÁCI

Hezký web, na kterém se vaše děti mohou dovědět o všech možných i nemožných bubácích, příšerkách a strašidlech. Můžete se podělit o svůj vlastní strašidelný příběh a přečíst si strašidelné příběhy ostatních.

BV11

MARŤÁNCI

Pěkný web pro děti s množstvím zajímavých her pro děti.

BV7

DĚTSKÝ KOUTEK WARFÍK

Dětský web plný říkadel, omalovánek, rozpočítávadel, říkadel, videí s písničkami, tvořivých nápadů.

BV10

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *